Zwroty i wymiana

Wymiana na inny rozmiar lub na inny produkt
Wymianę zamówionego i otrzymanego produktu na inny rozmiar lub inny produkt można dokonać w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Klient ponosi odpowiedzialność tylko za uszkodzenia produktu podczas przymierzania, które obniżają jego wartość. Zwrócony towar musi być zapakowany w fabrycznym opakowaniu, z metką, nie może być używany, prany, prasowany, zabrudzony, lub nie może być przesiąknięty zapachami (kremów, perfum, bądź dymu tytoniowego). Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć formularz zwrotu, reklamacji/wymiany wraz z paragonem/fakturą zakupu. W razie wymiany lub rezygnacji z zamówienia Klient ponosi koszty przesyłki do maimaiti.eu . Klientowi przysługuje prawo wymiany zakupionego produktu na inny produkt/y ze sklepu, w formularzu należy zaznaczyć wybrany produkt/y na wymianę. W razie wymiany zakupionego produktu na droższy taki, maimaiti.eu potrąca wpłaconą pierwotnie kwotę i informuje Klienta o wysokości należnej dopłaty.
PROSIMY NIE SKŁADAĆ NOWEGO ZAMÓWIENIA NA STRONIE!
Wszystkie pytania, związane z wymianą, oraz wartościami produktów, prosimy kierować do nas mailem, lub zgłaszać pod nr telefonu:
+48 666 378 898 / +48 729 426 732
Spełnienie w/w warunków jest obowiązkowym wymogiem do dokonania wymiany.
Rezygnacja z zamówienia
Klientom sklepu online maimaiti.eu przysługuje termin 14 dni od daty dostawy zamówienia na zwrot zakupionego towaru. Klient ponosi odpowiedzialność tylko za uszkodzenia produktu podczas przymierzania, które obniżają jego wartość. Zwrócony towar musi być zapakowany w fabrycznym opakowaniu, z metką, nie może być używany, prany, prasowany, zabrudzony, lub nie może być przesiąknięty zapachami (kremów, perfum, bądź dymu tytoniowego). Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć formularz zwrotu, reklamacji/wymiany wraz z paragonem/fakturą zakupu.
Reklamacje
Reklamacje mogą być składane w przypadku: stwierdzonej wady produkcyjnej lub wysłania towaru nie zgodnego z zamówieniem. Reklamacje dotyczące uszkodzenia podczas transportu przesyłki towaru będą rozpatrywane na podstawie sporządzonego protokołu uszkodzenia podpisanego przez kuriera, dostarczającego przesyłkę. W przypadkach uznanej reklamacji koszty usługi kurierskiej pokrywa Sprzedawca. Przed wysyłką reklamowanego towaru, prosimy skontaktować się z naszym doradcą w celu uzgodnienia sposobu wysyłki.
Zwrotu można dokonać za pośrednictwem firmy kurierskiej wg własnego wyboru.
Zwrotów nie można dokonywać na miejscu pod podany na stronie adres. Przyjmowane będą tylko i wyłącznie zwroty dostarczone przez kuriera.
Zwrotom i wymianom nie podlegają produkty, j.n.: rajstopy, pończochy i skarpety; legginsy; bielizna (majtki, stringi i bokserki) oraz biżuteria! Kostiumy kąpielowe podlegają tylko i wyłącznie WYMIANIE w terminie 14 dni od daty dostawy! Zwrot kosztów nie przysługuje.
Po uznaniu reklamacji zwróconego towaru zostanie wysłana wiadomość mailowa, że zwrot środków nastąpi w ciągu 7 dni od daty uznania reklamacji. Prosimy o prawidłowe wpisanie rachunku bankowego, na którym należy dokonać zwrotu.
Przesyłki ze zwróconym towarem, które z powodu nieodpowiedniego opakowania uległy uszkodzeniu, będą odsyłane na koszt Nadającego.
Wszystkie nadawane zwroty do http://www.maimaiti.eu muszą być odpowiednio opakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem, zaadresowane, j.n.:
MaiMaiTi
Al. Nadrzeczna 3
05-552 Jabłonowo